İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, ilk üçe girenleri ödüllendirecek
Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, fakülte bazında ilk üçe giren öğrenciye çeşitli ödüller verecek. Birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye saat hediye edilecek. Ayrıca, fakülteyi başarıyla bitirenleri yurt dışında staj fırsatı da bekliyor.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, ilk üçe girenleri ödüllendirecek

2018 YKS tercihleri işlemlerinin başlamasıyla birlikte birçok üniversite ve fakültenin tercih maratonunda renkli bir hareketlilik başladı. Başarılı öğrencileri çekmeyi düşünen üniversiteler, yürüttükleri kampanyalarla öğrencilerin ilgisini çekmeye devam ederken, Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi de bu kampanyalardan birisini gerçekleştirdi. 2009 yılında işletme, 2011 yılında iktisat ve son olarak 2018 yılında açılan kamu yönetimi ve siyaset bilimi ile birlikte üç bölüme sahip olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, sunmuş olduğu ödül ve imkânlarla üniversite adaylarının dikkatini çekiyor. Fakülte yönetimi, 2018 yılında kendi bölümlerinden herhangi birini tercih ederek fakülte bazında ilk üçe giren öğrenciye ödüller verileceğini açıkladı. Yapılan açıklamada birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye saat hediye edileceğini belirtildi.

Çeşitli hediyelerle dereceye girerek kendi fakültelerini tercih edenleri ödüllendiren fakülte, bunun yanında fakülteyi başarıyla bitirecek öğrencilere yurt dışında staj şansının tanınacağın da müjdesini verdi. Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-