Arakonak'ta başarılı kursiyerler sertifika aldı
Arakonak Belediyesi tarafından düzenlenen Tarımsal Kalkınma amaçlı meyve ağacı dikimi ve fidan bakımı kursunda başarılı olan kursiyerler, sertifika aldı.
Arakonak'ta başarılı kursiyerler sertifika aldı

Arakonak Belediyesi tarafından Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında Tarımsal Kalkınma amaçlı meyve ağacı dikimi ve fidan bakımı eğitiminde başarılı olan 30 kursiyere Belediye Başkanı Mustafa Döner tarafından sertifika verildi. 

Belediye tarafından beldeye getirtilen Ziraat Mühendisi, meyve ağaçlarının dikimi ve fidanların taşınması, aşılanması, dikim zamanı, dikim budaması ve fidan dikimi sırasında dikkat edilecek hususlar hakkında eğitime katılanlara gerekli bilgilendirmeler sonucunda başarılı 30 kursiyer belgelerini aldı. 

Düzenlenen sertifika dağıtım töreninde açıklama yapan Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner,”Bugün Tarımsal Kalkınma amaçlı meyve ağacı dikimi ve fidan bakımı eğitiminde başarılı olan 30 kursiyere sertifikalarını verdik. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

Başkan Mustafa Döner, program sonrasında Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında Arakonak Beldesinde devam etmekte olan ve 30 kursiyerin katıldığı Kadın Giyim Kursunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ve Şube Müdürü Muhittin Çiftçi ile birlikte incelemelerde bulundu.  

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-