FKA Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı
Belediye başkanı Yücel Barakazi ve Vali Ali Mantı, Elazığ’da yapılan ‘Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.
FKA Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Elazığ’da ‘Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı’ yapıldı. Toplantıda,  bölge illerinde uygulanan yatırımlar ve projeler ele alındı.

 Elazığ Valiliği toplantı salonunda yapılan toplantıya, FKA Dönem Başkanı Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Vali Ali Mantı, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile bağlı illerin Ticaret ve Sanayi Odaları başkanları, FKA Genel Sekreteri Vekili Abdulvahab Yoğunlu ile İl Genel Meclis başkanları katıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan FKA Dönem Başkanı Tunceli Valisi Tuncay Sonel,  Fırat Kalkınma Ajansı Dönem Başkanlığının Malatya’dan Tunceli’ye geçmesinin, hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

 Sonel, "Fırat Kalkınma Ajansı kuruluşundan itibaren yüzlerce proje yapmış ve hayata geçirmiştir. Elazığ’da yaptığımız toplantının bölge illerimize ve memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

Toplantı yapılan ve yapılacak olan projelerin sunumu ile sona erdi. (Nihat Kanat-İLKHA)Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-