Karlıova Yıldırım Spor'dan sert çıkış
Bölgesel Amatör Liginde (BAL) top koşturan Karlıova Yıldırım Spor futbolcuları ve yönetimi yaptığı açıklamada üvey evlat muamelesi gördüklerini ifade ettiler.
Karlıova Yıldırım Spor'dan sert çıkış

İki sezondur Bölgesel Amatör liginde top koşturan Karlıova Yıldırım Spor yöneticileri basın toplantısı düzenlediler. Yapılan açıklamada geçtiğimiz yıl Karadeniz gurubunda mücadele ederek tarihlerinde bir ilki gerçekleştirip ilk defa ilçemizi BAL liginde temsil ettiklerini söyleyen yöneticiler bu yılda Bingöl Spor'unda içinde bulunduğu gurupta mücadele edeceklerini söylediler. Yapılan açıklamada Bingöl Spora yapılan yardımların Karlıova Spora yapılmadığını ifade eden yöneticiler Bingöl ilinden üvey evlat muamelesi gördüklerini sözlerine eklediler. Açıklamanın devamında gerek Bingöllü siyasetçilerin gerekse bazı kurumların kendilerine destek vermediklerini fakat bu desteğin çok fazlasını Bingöl Spora verildiğinin altını çizen yöneticiler; “Bizde Bingöl’ün bir ilçesiyiz ve Bingöl Sporla aynı kulvarda mücadele ediyoruz. İki takımda Bingöl için mücadele ediyor. Fakat bu mücadelede tüm destek Bingöl Spora gidiyor ama İlçe Karlıova olunca nedense tüm destekler birden kesiliyor. Bugüne kadar ne Bingöllü bir siyasetçiden nede herhangi bir kurumdan destek gördük” diyerek adeta isyan ettiler.

 Deplasmana Gidecek Aracımız Bile Yok

 Deplasman maçlarına Kiraladıkları midibüslerle gittiklerini ifade eden yöneticiler; "Deplasmanlara yolcu başı para vererek midibüs kiralıyoruz. Geçen hafta Yüksekova deplasmanına gittik. Yaklaşık altı saat 482 km yol gittik. Midibüslerle yapılan bu yolculuk ister istemez futbolcularımızı etkiliyor bu nedenle futbolumuza yansıyan bu durumlar başarıyı yakalamamıza neden oluyor" dediler.

 Karlıova Kaymakamı Ve Belediye Başkanı Olmasaydı Kulübümüz Kapanacaktı

 İki yıldır Bal liginde verilen mücadelede ilçe Kaymakamı Levent Yetgin ve Belediye Başkanı Veysi Bingöl’ün kendilerine birçok konuda yardımcı olduklarını sözlerine ekleyen yöneticiler şunları söylediler; “Allah Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızdan razı olsun. Zaten onların yardımları olmasaydı kulübümüze kilit vuracaktık. Bize maddi ve manevi yardımcı oldular ama onlarda bir yere kadar bu yardımları yapabiliyor. Koca kulübümüz iki kişiyle dönecek hali yok” 

Kategori: Karlıova
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-