Motosiklet hırsızları yakalandı
Bingöl merkez Yenişehir Mahallesinde ve İnönü mahallesinde yaşanan hırsızlık olayları emniyet ekipleri tarafından aydınlatıldı.
Motosiklet hırsızları yakalandı

Bingöl merkez Yenişehir Mahallesinde ve İnönü mahallesinde yaşanan hırsızlık olayları emniyet ekipleri tarafından aydınlatıldı. Hırsızlık yaptığı tespit edilen kişiler hakkında yasal işlem başlatıldı.

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada: 'Gece saatlerinde ilimiz Yenişehir Mahallesinde Y.G isimli vatandaşımıza ait 7.000 TL değerinde Motosiklet Hırsızlığı olayı meydana gelmiştir. Meydana gelen hırsızlık ile ilgili olarak söz konusu motosiklet 27 Eylül 2018 günü Yenişehir Mahallesinde metruk bir binada terk edilmiş vaziyette bulunmuş, yapılan araştırmalar neticesinde olayı U.A, H.A, İ.B ve Yaşı Küçük Ö.B isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiştir. Şahıslar yakalanarak adli mercilere sevki yapılmıştır. 30 Eylül 2018 tarihinde gece saatlerinde ilimiz İnönü Mahallesinde H.B isimli vatandaşımıza ait inşaattan 7.000 TL değerinde Kablo Hırsızlığı olayı meydana gelmiştir. Şüpheli ya da şüphelilerin tespiti için ekiplerimiz tarafından yapılan araştırmalarda inşaattan çalınan kablolar ilimiz havaalanı yolu su kanalı civarında terk edilmiş bir vaziyette bulunmuştur. Yapılan çevre ve alan araştırmasında çalınan kabloların ticari taksi ile çalındığı bilgisi alınması üzerine, ticari taksi ve sürücüsü M.B ile olayı gerçekleştiren M.K, H.A ve yaşı küçük Suriye Uyruklu V.A ekiplerimiz tarafından yakalanmıştır.' ifadelerine yer verildi.

 

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-