Üst geçit hizmete açıldı
Genç ilçesinde Kültür Mahallesi Murat Caddesi ile Yenişehir Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi arasında kalan demiryolları üzerinde yaklaşık iki yıl önce yapılıp tamamlanmasına rağmen bir türlü açılmayan üst geçit hizmete açıldı.
Üst geçit hizmete açıldı

Genç’te iki yıl önce Demiryolları Malatya Bölge Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılarak yapılan üst geçit hizmete açıldı. Kültür Mahallesi Murat Caddesi ile Yenişehir Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi arasında kalan demiryolları üzerinde yapılan ve tamamlandıktan sonra açıklanmayan nedenlerle iki yıl boyunca kapalı tutulan üst geçit geçtiğimiz günlerde açılarak vatandaşların kullanımına sunuldu.

 Yapıldığında vatandaşlar için büyük bir kolaylık olacağı düşünülen üst geçit bilinmeyen nedenlerle iki yıl boyunca kapalı kalmış ve vatandaşların büyük bir tepkisine neden olmuştu. Geçtiğimiz günlerde kullanıma açılan üst geçidin bunca süre kapalı kalmasına bir anlam veremediklerini belirten ilçe sakinleri, geç de olsa açılan üst geçidin vatandaşlar için büyük bir kolaylık sağlayacağını ifade etti.

Gencin Sesi

Kategori: Genç
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-