Belediyenin ağır eleştirileri tepki topladı
Genç belediyesinin önceki gün sosyal medyada yer alan “Çöpler toplanmıyor” paylaşımına yönelik ağır eleştirileri tepkiye neden oldu.
Belediyenin ağır eleştirileri tepki topladı

Çarşamba günü Genç Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaların ağır hakaretler ve bazı ithamları içerdiğini belirten vatandaşlar, kurumlarımızın ağırlığına gölge düşüren ve eleştiriye kapalı oldukları algısını oluşturan bu açıklamayı tasvip etmediklerini belirtiler.

İşte Genç Belediyesinin yaptığı yazılı açıklama ve önceki gün sosyal medyada paylaşılan görüntüler;

“Sosyal medyada bazı art niyetli insanlar hesaplarından ‘Çöpler toplanmıyor’ iddiasında bulunmuşlardır.  Çamur at izi kalsın mantığıyla hareket eden bu tarz insanların da ne yazık ki Genç ilçemizin gelişmesinin önünü engel koyan insanlar olduğunu belirtmek isteriz. Henüz saati gelmediği için toplanmayan bir çöpün 4 farklı açıdan çekilerek sosyal medyada her taraf çöp içinde diye servis edilmesi de ne yazık ki iftiradan başka bir şey değildir. Sosyal medyada belediyemizi hedef alarak gündem oluşturmaya çalışanların tamamının beklentisi belediyeden talep ettiklerini bulamayınca saldırıya geçen insanlardır. Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle de bazı kesimlerce yönlendirilen bu tarz insanlar karakter olarak kirlidirler ve kirli işleri ile de gündem oluşturmaya çalışmaktadırlar.  Kirli olan Genç ilçemiz değil kirli olan İlçemizi kirli göstermeye çalışan bu tarz zihniyeti bozuk insanlardır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”Kategori: Genç
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-