HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam Bingöl’de taziye ziyaretinde bulundu
HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, Bingöl’de Barak ve Süzer ailesinin taziyesine katılarak başsağlığı ve sabır temennisinde bulundu.
HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam Bingöl’de taziye ziyaretinde bulundu

HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam ve beraberindeki heyet, Bingöl merkez ve Genç ilçesinde taziye ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şenlik ve beraberindeki heyet, Bingöl merkezde vefat eden Sait Barak ve Genç ilçesinde vefat eden Kutbettin Süzer’in taziyesine katıldı.

Bingöl merkezde ve Genç ilçesindeki taziye evine gelen Sağlam ve beraberindeki heyeti, vefat edenin ailesi ve yakınları karşıladı.

Her iki taziyede merhumların ruhuna Fatiha okuyan Sağlam ve beraberindekiler, vefat edenlerin ailesi ve yakın akrabalarına başsağlığı ile sabır dileklerinde bulundu.

"Hesap günü gelmeden önce amelimize dikkat etmeliyiz"

Taziye evinde kısa bir konuşma yapan İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şenlik, ölüm hakikatinin her can sahibine bir gün uğrayacağını vurgulayarak, ölüm hakikatine bir hazırlığın olması gerektiğini belirtti.

Şenlik, "Kendisinden kaçtığınız ölüm sizi yakalayacaktır. Sonra, gizliyi de açıkta olanı da bilen Allah’ın huzuruna çıkarılacaksınız. Yapıp ettiklerinizi size, O bildirecektir" Ayet-i Kerimesini hatırlatarak,  “Hiç kimse ölümden kaçamaz. Öyle ise hepimiz hazırlıklı olmalıyız. Hesap günü gelmeden önce, amelimize dikkat etmeliyiz." diyerek ölüme hazırlık yapılması gerektiğini belirtti.  

HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam’a, İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şenlik, İTTİHADUL ULEMA üyesi Sahip Korkutata, Genel Başkan Yardımcıları Vedat Turgut, Hamdullah Tasalı, İl Başkanı Orhan Açıkbaş, ilçe başkanları ve partililer eşlik etti. (Nihat Kanat- İLKHA)  


Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-