‘Fındıklı’ ziyarete ‘Ballı’ uğurlama!
Ordu’nun Aybastı İlçesi Sefalık Şehit Sadık Kütük İlkokulu ve Sefalık Orta Okulu yönetiminde başlatılan ‘Fındıklarımızla Geliyoruz’ projesi kapsamında Kardeş Okul Genç İlçesi Binekli İlkokulu’nu ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Genç’te kurumları da gezen misafirler, Bingöl balı ile uğurlandılar.
‘Fındıklı’ ziyarete ‘Ballı’ uğurlama!

Sefalık Şehit Sadık Kütük İlkokulu ve Sefalık Orta Okulu Müdürü Beytullah Evin, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Hayriye Fakiroğlu ve Fen Bilimleri Öğretmeni Leyla Ay, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Aksoy’un gerçekleştirdiği ziyarette Binekli İlkokulu öğrencilerine çeşitli hediyeler verildi. 

Proje kapsamında Genç Kaymakamlığı, Genç İlçe Belediye Başkanlığı, Genç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü de ziyaret eden proje yetkilileri Mehmet Aksoy, Beytullah Evin, Hayriye Fakiroğlu ve Leyla AY ziyaret bitiminde Genç İlçe Belediye Başkanı Mehmet Hadi Topraktan'ın Kaymakama hediye olarak gönderdiği hat yazılı tabloyu ve Bingöl Balı’nı Kaymakam Vuran'a takdim ettiler.

Kaymakam Vuran, proje ekibiyle yaptığı konuşmalarında'' Projede canla başla çalışıp Ordu'dan Genç’e, Genç’ten Aybastı'ya sevgi götürüp getirdiğiniz için sizleri yürekten tebrik ediyorum. İnanıyorum ki bu tür manidar ziyaretler ve hediyeleşmeler toplumumuzda kardeşlik bağlarını kuvvetlendirecek birer halat görevi görecektir. Eğitim camiamızın bu faaliyeti hepimiz için örnek teşkil etmekte. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyor, bir mülki amir olarak her zaman destekçiniz olduğumu da belirtmek istiyorum.'' diyerek proje ekibini tebrik etti.

Gencin Sesi

Kategori: Genç
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-