“Hayal dünyalarına kapı araladılar”
Genç Nuri Özaltın İlkokul tarafından hayata geçirilen ‘Hayal Dünyasının Kapısını Aralıyoruz’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında Servi İlkokulu’nun sınıf tahtalarını değiştirdiler ve okuldaki tüm öğrencilere kitap hediye etiler.
“Hayal dünyalarına kapı araladılar”

Nuri Özaltın İlkokul tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesi ile köy okulundaki öğrencilere umut oldular.

Nuri Özaltın İlkokulu’nun öğretmen ve öğrencileri tarafından hayata geçirilen ‘Hayal Dünyasının Kapısını Aralıyoruz’ sosyal sorumluluk projesi ile amaç köyde okuyan öğrencileri okumaya teşvik edip hayal gücünü geliştirmek ve okuma alışkanlığı kazandırmak ile okulun fiziki şartlarını iyileştirmek için Genç Servi İlkokul’un sınıflarında bulunan kara tahtalarının yerine beyaz tahta monte ettiler. Ayrıca okulu her öğrencisine farklı dünyaları keşfetmelerini sağlamak için birer kitap hediye ettiler.

Proje ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Cuma Alkan, proje ile amaç kendi okulunun dışındaki öğrencileri okumaya teşvik edip hayal gücünü geliştirmek ve okuma alışkanlığı kazandırmak hedeflediklerini belirterek, bu tür sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini aktardı.

Kategori: Genç
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-