Açıkbaş adaylığını ilan etti
Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Yeşilyurt Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıklayan İrfan Açıkbaş, ''Doğup büyüdüğüm mahallemin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında hizmete talip oldum'' dedi.
Açıkbaş adaylığını ilan etti

Bingöl’ün en eski mahallelerinden olan ve halk tarafından ‘Kıbrıs Mahallesi’ olarak bilinen Yeşilyurt Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıklayan İrfan Açıkbaş, mahallenin birikmiş sorunlarının çözümü için aday olduğunu ifade etti.

''Yeşilyurt mahallesinin örnek mahalle olması için çalışacağım''
Açıkbaş, “Doğup büyüdüğüm mahallemin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında elimden geleni yapacağım. Mahallemizin ismiyle müsemma olması için yeşil alanlar, park ve oyun alanları yapımı konusunda özveri ile çalışacağım. Mahallemizin her türlü problem ve sıkıntılarını gidermek için kamu kurum ve kuruluşlar ile iletişim halinde olacağız. Mahallemizin örnek bir mahalle olmasını hedeflemekteyim.” ifadelerine yer verdi.

''Vatandaşlarımızın hizmetinde olmak için bu yola koyuldum''
Açıkbaş, “Mahalleme hizmet etmek için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli idareler seçimlerinde Yeşilyurt Mahallesi Muhtar Adaylığımı ilan ediyorum. Vatandaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmak için bu yola koyuldum. Yeşilyurt Mahalle sakinlerinden desteklerini bekliyorum” şeklinde konuştu.

İrfan Açıkbaş kimdir?
1981 yılında Yeşilyurt Mahallesinde Doğdu. Bingöl Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümü ve Fırat Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümü mezunu. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Özel bir firmada muhasebeci olarak çalışmaktadır.

İrfan Açıkbaş, Evli ve bir çocuk babasıdır.

Kategori: Bingöl
Dürüst insan
1 yıl önce

Irfan beyi canı gönülden tebrik ediyorum. Kazanacağından şüphemiz yok. Yeşilyurt seninle güzelleşecek.

Dürüst insan
1 yıl önce

Irfan beyi canı gönülden tebrik ediyorum. Kazanacağından şüphemiz yok. Yeşilyurt seninle güzelleşecek.

YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-