Yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı
Kaymakam Hasan Hüseyin Vural başkanlığında tüm kurum müdürlerinin katılımıyla yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda, kurumların 2018 çalışmaları üzerinde derleme yapılırken, 2019 içinde yapılacak çalışmalara ilişkin görüş alış-verişi yapıldı.
Yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı

2018 yılı sona ererken Kaymakam hasan Hüseyin Vural başkanlığında, kurum müdürleri ile yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, ilçede bulunan tüm kamu kurum müdürleri katıldı. Başkanlığını Kaymakam Vural’ın yaptığı toplantıda, kurum müdürleri 2018 yılına dair kurumsal brifing verdi. Güvenlikten eğitime, sağlıktan altyapı ve üst yapı çalışmalarına, desteklemelerden projelere kadar her kurum 2018 yılına ait çalışmalarını tek tek aktarırken, eksik kaldıkları yerleri de dile getirdiler. Ayrıca, 2019 yılı için de kurumların planladığı hizmetlerin görüşülmesi ve istişaresi yapıldı.

 

Yapılan ve yapılacak çalışmaların verimli olması için bu tür değerlendirme toplantılarına devam edeceklerini söyleyen Kaymakam Vural, bu toplantılar kamu kurum ve kuruluşlarında işbirliğiyle çalışmaların verimli ve sağlıklı yürümesini sağlama açısında önemlidir, dedi.

Kategori: Genç
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-