Öğrencilere sıcak çorba ikram edildi
Bingöl Belediyesi desteğiyle üniversitenin nizamiye girişinde sıcak çorba dağıtımı yapıldı. Çorba kazanlarından çorba dağıtan Belediye Başkanı Barakazi ile Rektör Çapak, öğrencilere sınavlarında başarı diledi.
Öğrencilere sıcak çorba ikram edildi

 ‘Çorbaya kal, büte kalma’ etkinliği kapsamında Üniversite öğrencilerine çorba ikram eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Her yıl olduğu gibi yılda sınav döneminde sabah evde kahvaltı yapma fırsatı bulmayan üniversite öğrencilerimize çorba ikram ediyoruz. STK, belediye ve üniversite olarak gerçekleştirdiğimiz bu faaliyeti birkaç yıldır devam ettiriyoruz. Bu soğuk havada öğrencilerimize sıcak çorba ikram ederek, kısa da olsa öğrencilerimizle hasbıhal ediyoruz. Böylesi etkinliklerin artarak devam etmesini önemsiyoruz” dedi.

Düzenlenen etkinliğin öğrencilere moral ve motivasyon sağladığını ifade eden Bingöl Üniversitesi Rektörü İbrahim Çapak ise, “Bu faaliyet için Belediye Başkanımız ve organizasyonu gerçekleştiren öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Karla bir gün, soğuk bir havada sınavlara yetişmek için koşuşturan öğrencilerimize sıcak çorba ikram ediyoruz. Birkaç yıldır devam eden bu faaliyet önümüzdeki yıllarda da devam ettirilmesini arzuluyorum” diye konuştu.

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-