Elektrik kesintileri ilçe esnafını bıktırdı
Trafo yetersizliği yüzünden sık sık meydana gelen elektrik kesintileri Yeni Mahalle esnafını çileden çıkardı. Esnaflar, elektrik kesintilerine çözüm bulunmasını istedi.
Elektrik kesintileri ilçe esnafını bıktırdı

Solhan Yeni Mahalle esnafları, Trafo yetersizliği yüzünden son günlerde sık sık meydana gelen elektrik kesintilerine tepki göstererek yetkililerden elektrik sorununa çözüm bulunmasının istediler. 

Şehit Mehmet Türksever Bulvarı Üstgeçit mevkiindeki esnaflar, trafo yetersizliğinden dolayı mağdur olduklarını söyleyerek trafonun bir an önce değiştirilmesini talep ettiler.   

Yetkililerden bu soruna çözüm bulmasını ve elektrik kesintilerinden dolayı hizmet etmekten sıkıntı yaşadıklarını belirten Yeni Mahalle esnafı, bu sıkıntının defalarca tekrarladığını dile getirerek işyerinin önünde bulunan yüksek gerilim hat direklerinin tehlike saçtığını ve bu yüzden yer altına alınmasını istediler. 

Son olarak esnaflar, “Kesintilerinin yaşanması hem işlerimizi olumsuz etkiliyor, hem de elektrikli cihazlarımız zarar görüyor. Gerekli önlemlerin alınarak bu kesintilere bir an önce son verilmesini istiyoruz.” dediler.

Solhan Haber

Kategori: Solhan
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-