Bingöl’de “Üniversite Güvenlik Toplantısı” yapıldı
Bingöl Valisi Kadir Ekinci başkanlığında “Üniversite Güvenlik Toplantısı” gerçekleştirildi.
Bingöl’de “Üniversite Güvenlik Toplantısı” yapıldı

Bingöl Valisi Kadir Ekinci başkanlığında Bingöl Üniversitesi ve Yüksekokulları ile üniversite yurtlarının sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü “Üniversite Güvenlik Toplantısı” yapıldı.

Bingöl Üniversitesi Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıya Vali Ekinci’nin yanı sıra Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Vali Yardımcısı Taner Bolat, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Jandarma Komutanı Albay Mevlüt Dirim ve Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Yunus Budak ile Güvenlik Şube Müdürlüğü personeli katıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından yapılan sunumda; 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı birinci döneminin değerlendirilmesi, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı birinci döneminde Bingöl Üniversitesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yurtlarına ait sayısal verilerin değerlendirilmesi, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı ikinci dönem önemli günler takviminin değerlendirilmesi, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ikinci dönemi için alınacak tedbirlerin değerlendirilmesi gibi konular ele alındığı belirtildi. (Nihat Kanat-İLKHA)  

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-