Ağrı polikliniği açıldı
Solhan Devlet Hastanesinde hizmete giren Ağrı (Algoloji ) polikliniği kronik ağrısı olan vatandaşlar için hizmet vermeye başladı.
Ağrı polikliniği açıldı

Solhan Devlet Hastanesinde tedavi edilemeyen kronik ağrılar için Algoloji (Ağrı) polikliniği açıldı.

Devlet hastanesinde üç ay önce göreve başlayan Ağrı Polikliniği (Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı) Uzman Doktor Yaşar Cırdı, “Kronik ağrısı, uzun süredir ağrısı olan hastalarımıza yardımcı olabilmek adına ağrı polikliniğinde hizmet vermeye başladık.” dedi.

Ağrı Polikliniği (Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı) Uzman Doktor Yaşar Cırdı, “Solhan Devlet Hastanemizde üç ay önce görevime başladım. Tıp Fakültesi Erciyes Üniversitesinde bitirdim. Uzmanlığımı ise Kocaeli Derince Eğitim Araştırma hastanesinden aldım. Yaklaşık dört yıllık pratisyenlik özgeçmişim var. Hastanemizde Kadın doğum uzmanımız var, cerrahi anlamda kadın doğum operasyonlarımızı hastanemizde gerçekleştiriyoruz. Ameliyatlar dışında kronik ağrısı olan hastalara da hizmet vermek anlamında ağrı polikliniği hizmetini açtık. Kronik ağrısı, uzun süredir ağrısı olan hastalarımıza yardımcı olabilmek için ağrı polikliniği hizmetini vermeye başladık.” dedi.

Solhan Haber

Kategori: Solhan
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-