Allah ve Resulüne hakaret göz ardı ediliyor
Taksim'de okunan ezanı, ıslıkla bastırmaya çalışan göstericilere tepki gösteren Altı Nokta Körler Derneği Bingöl Temsilcisi Mücahit Korkutata, “Atatürk’e hakaretin suç sayıldığı ama Allah ve Resulüne İslam’a hakaretin göz ardı edildiği hukuku tanımadığımızı belirtir, detaylı bir çalıştay kurarak gerekli kanunun düzenlenmesini talep etmekteyiz.” dedi.
 Allah ve Resulüne hakaret göz ardı ediliyor

Yazılı basın açıklaması yapan Altı Nokta Körler Derneği Bingöl Temsilcisi Mücahit Korkutata, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Taksim'de bir araya gelen ve ezanın okunmasıyla birlikte ıslık çalmaya başlayan kadın yürüyüşüne tepki göstererek şunları söyledi;

“Son yıllarda Ülkemizde nerdeyse tüm periyodik zamanlarda İslam’a hakaret sloganları yükseliş göstermektedir. Bir türlü önüne geçilemeyen ahlak dışı ırkçılık politikasına yönelik her hangi bir somut adımın atılmaması elbette bir takım İslam karşıtı kâfir topluluğun ülkemizde rahat bir şekilde İslam’a hakaret etmesine imkân vermektedir.  Beşere hakaretin suç sayıldığı ülkemizde İslam’a ve İslami düşüncelere karşı yapılan suçların cezai bir müeyidenin olmaması tamamen bizleri düşündürmektedir. Ruh sağlığımızı bozan bu tür provakatif eylemler toplumun DNA’sına kadar işlemiş olup nerdeyse toplumun tamamına sirayet etmektedir. Türbana saldırı türbanlıya saldırı peygambere hakaret, ALLAH a küfür e kadar birçok suçun savcılık tarafından tek bir ikaz ile cevap bulması ve şahısların hiçbir cezai yaptırıma tutulmaması elbette ki kâfir topluluğunu harekete geçirmektedir. Hal böyle iken ezana ve vatana ihanete kadar uzayan bu tür hakaretlere karşı ağır cezaların ivedili bir şekilde getirilmesi gerekmektedir. Taksimde yaşanan ahlak dışı propaganda insanlıkla ilişikli tutulmamakla beraber iğrençliğin had sefada olduğunun bir göstergesidir. STK’ların konuyla ilgili derhal sokaklara dökülüp bu çöküntüye karşı net tavır sergilemeleri gerekmektedir. %99 Müslüman olan bu ülkede bir avuç Siyonist, ermeni, kâfir, ateist, deist ve feminist gruplara meydan verilmemeli. Açılan derneklerin derhal kapatılarak bu tür sapıklıkların önüne geçilmesi sağlanmalıdır. Adı özgürlük denen bu düşüncenin bizlerin özgürlüğüne kast edilmesine müsaade etmeyeceğimizi belirtir soysuzlar topluluğuna dur denilmelidir.

Atatürk’e hakaretin suç sayılıyor, ama Allah ve Resulüne hakaret göz ardı ediliyor

Atatürk’e hakaretin suç sayıldığı ama Allah ve Resulüne İslam’a hakaretin göz ardı edildiği hukuku tanımadığını belirten Korkutata sözlerine şöyle devam etti: “Meclisi seçim sonrası detaylı bir çalıştay kurarak gerekli kanunun düzenlenmesini talep etmekteyiz. Kendilerini kadın diye tanımlayan Lut kavminin çocukları ve kimliksiz ucubelerin aşağılık pankartlarından anlaşılacağı gibi bu kişilerin Müslüman olmadıkları kesin bir şekilde ortadadır. Dünyanın her yerinde kadınları katleden, kadına tecavüzde bulunan kâfirler kadın hakkından bize bahsetmesin. Biz öyle bir ümmetiz ki diri diri toprağa verilen kadınların hürriyetini peygamber omuzlarına taşımışız. Kadının ayağına cenneti serip en kutsal varlık olduğunu kadının değerini asırlar sonrasına taşıyan şerefli bir ümmetin nesliyiz hal böyleyken kimse bize kadının kutsallığını anlatmaya kalkmasın Bizans yenilgisi içerisinde olan Konstantin’in çocukları Fatih’in hazimeti içerisindesiniz acınızı taze tutun inşallah Allah nurunu tamamladı helak olmanız yakındır, zalimler için yaşasın cehennem.”

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-