Halk toplantıları devam ediyor
Solhan’da yapılan halk toplantıları, İçişleri Bakanlığı talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılmaya devam ediyor.
Halk toplantıları devam ediyor

İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ile her ay düzenli olarak yapılan halk toplantıları devam ediyor. Bu ayki toplantıya Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Erer, İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi Solhan Şantiye Şefi, Kurum Amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan toplantıda köy muhtarı ve köy sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek taleplerini dile getirdiler. İçme suyu, gölet ve yayla yolu gibi talepleri ve sorunları dile getiren köylülerin taleplerine karşılık toplantıya katılan kurum yetkilileri programlarını anlatıp yapılan hizmetleri ve yapılacakları anlattılar.

Halk toplantılarını yaparak vatandaşlar ile bir araya geldiklerini ve talepleri aldıklarını belirten Kaymakam Okumuş, “Hizmet etmekten kıvanç duyduğumuz Yiğit harmanlı vatandaşlarımızın sorunlarını kendi sorunumuz gibi kabul ederek çözüm yollarını üretme konusunda bütün gayretimizle çalışacağız. Devletimizi vareden vatandaşlarımızın memnuniyet düzeylerini azamileştirmek için elimizden geleni yapacağız. Allah birliğimizi ve huzurumuzu daim etsin.” Dedi.

Kategori: Solhan
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-