Taleplerin takipçisi olacağız
31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş: “Seçim öncesinde vaat edilen projeleri ve bu projelerin hayata geçirilmesi için HÜDA PAR olarak seçim sonrası süreçte de bu taleplerin takipçisi olacağız.”
Taleplerin takipçisi olacağız

31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimi sonrası yazılı bir açıklama yapan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, “Seçmen kardeşlerimizin iradeleriyle gerçekleşen seçim sonucunun ilimiz için hayırlı olmasını temenni eder, seçilmiş Belediye Başkanları, Belediye Meclisi üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri ve Muhtarlarımıza başarılar dilerim” dedi.

HÜDA PAR Olarak taleplerin takipçisi olacağız

Seçimlerin kavgasız ve huzur içerisinde tamamlandığını söyleyen Açıkbaş, “Seçim öncesinde vaat edilen projeleri ve bu projelerin hayata geçirilmesi için HÜDA PAR olarak seçim sonrası süreçte de bu taleplerin takipçisi olacağız ve projelerin hayata geçmesi için bizlerde seçilen belediye başkanımıza katkı sunacağız” ifadelerine yer verdi.

5 Yıllık zaman iyi değerlendirilmeli

Açıkbaş’ın açıklaması şöyle devam etti: “Seçilen İl, İlçe, Belde Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz ve tüm Muhtarlarımız hizmet noktasında önceki dönemleri de göz önünde bulundurarak hareket etmelidirler. Zira dünden bugüne şehrimize ve halkımıza hizmet noktasında neler yapıldı veya neler yapılabilirdi evvela bunları irdelemek gerekiyor. Yine seçilenlerin her şeyden önce şehrimize ve aziz hemşerilerimize faydalı olma noktasında bu şehrin bir evladı olarak, önümüzdeki 5 yıllık zaman sürecinde neler yapılabileceği hususunda ciddi mesailer harcamaları gerekir. 31 Mart 2019 Yerel Seçim sonuçlarının memleketimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” 

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-