Hapis cezası bulunan şüpheli yakalandı
Kasten öldürme suçundan aranması ve 12 yıl 6 ay hapis cezası bulunan şüpheli, polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı.
Hapis cezası bulunan şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, hapis cezası bulunan ve aranma kaydı olan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Yapılan çalışmalar sonucunda 'Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kasten öldürme' suçuyla ilgili 12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olan O.G.'nin bulunduğu yeri tespit etti. Belirlenen adrese düzenlenen operasyonda O.G. yakanarak gözaltına alındı.

Konuyla ilgili valilik tarafından yapılan açıklamada, “Kamu düzeninin sağlanması, suç ve suçlularla mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalarda, 2 Ekim 2010 günü ilimizde meydana gelen cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve kasten öldürme suçundan 12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ve aranması bulunan O.G. isimli şahıs yapılan detaylı araştırma ve çalışmalar neticesinde yakalanarak adli makamlara teslim edilmiştir.” İfadeleri yer aldı.


Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-