Yeniden Refah, ziyaretlere başladı
Yakın zamanda Solhan’da kurulan ve geçtiğimiz hafta İlçe Kongresi yapılan Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı yönetimi, Kamu Kurum ziyaretlerine başladı.
Yeniden Refah, ziyaretlere başladı

Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı; nezaket ziyaretleri ve partiyi tanıtma programlarına başladı. 

Solhan ilçe teşkilatı yöneticileri ise Kurum ziyaretlerine Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş’u ziyaret ederek başladılar. Partinin neden kurulduğu ve parti programı hakkında bilgi veren Yeniden Refah Partisi Solhan Teşkilatı yöneticileri, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Özel İdaresi, İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği, Mal Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü ziyaretlerinde de bulundular. 

Akabinde İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Teşkilatı yönetimi, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümünün de hayırlara vesile olmasını dileyip Öğretmen Evi Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve bünyesindeki Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Müdürlüğü ziyaretleri ile programlarını sürdürdüler. 

Programlar hakkında bilgi veren Yeniden Refah Partisi Solhan İlçe Başkanı Abdullah Bildik, “Solhan’da teşkilat çalışmalarımızı yapıp 1. Kongreyi de geride bıraktıktan sonra partimizi anlatmamız gerekiyor. Bu sebeple ziyaretlere başladık. Ziyaretlerimiz kamu kurumları ile başladı ve devam edecektir. İnşallah âlimlerimiz ve kanaat önderlerimiz ile vatandaşlarımıza yönelik olmak üzere devam edecektir. Türkiye yeni bir seçimden çıktı ancak bizlerin önceliği halkımızla birlik ve beraber olup partimizi anlatıp sorunları dinleyerek önce teşhis koyup sonra tedavi için harekete geçeceğiz inşallah.” şeklinde konuştu.

Solhan Haber

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-