Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi
Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi
Ticaret Bakanlığı tarafından ortaokullar arasında düzenlenen “Tüketici ve Tüketim” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Ticaret İl Müdürü Abdulvahap Tanık ve İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Ticaret Bakanlığı tarafından Ortaokullar arası “Tüketici ve Tüketim” konulu resim yarışmasında, dereceye giren ve eser sunan İMKB Ekinyolu Ortaokulu ve Vali Güner Orbay Ortaokulu öğrencilerini ziyaret ederek ödüllerini verdi.

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüyle yaptığı protokol gereği Türkiye genelinde tüm resmi ve özel okullarda eğitim ve öğretim gören ortaokullar arasında ‘Bilinçli Tüketim ve Tüketici  Hakları’ konulu  ödüllü resim  yarışması düzenlendi. Ticaret İl Müdürü Abdulvahap Tanık, Bingöl  yarışmaya katılan okulları ziyaret ederek eser sunan öğrencileri başarısından  dolayı tebrik eti ve teşekkür belgesi ile çeşitli hediyeler vererek başarını tebrik etti.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-