Belediye Başkanı Arıkan, zabıta personeliyle buluştu
Belediye Başkanı Arıkan, zabıta personeliyle buluştu
Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, belediye bünyesinde görev yapan zabıta amirliği personeliyle bir araya geldi.
Belediye Başkanı Arıkan, zabıta personeliyle buluştu

Arıkan, kurum içi toplantılar kapsamında Zabıta Amirliği personeliyle bir araya geldi.

Zabıta ekiplerinin sorun ve taleplerini dinleyen Arıkan, hakkaniyet içerisinde görev ve sorumlulukların yerine getirilmesini istedi.

Özellikle kaldırım işgalleri ve kaçak yapılaşmayla etkili bir şekilde mücadele edilmesi gerektiğini vurgulayan Arıkan, şöyle konuştu:

"Kaldırım işgali ve kaçak yapılar bizim en fazla şikayet aldığımız konuların başında geliyor. Hakkaniyet ölçüsünde, kimseye hakaret de etmeyeceğiz taviz de vermeyeceğiz. Denetimleri sıkılaştırarak, ilimize en güzel şekilde hizmet edeceğiz. Yasal çerçevede kuralları herkes için uygulayacağız. Kimseye haksızlık etmeden, ayrıcalık tanımadan işimizi yapacağız. Sorumluluğumuzu en üst düzeyde yerine getireceğiz. Ciddiyetimizi, düzenimizi, disiplinimizi sahaya yansıtacağız."

Sorumluluk bilinci içerisinde hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Arıkan, "Zabıta ekiplerimiz görevlerini layıkıyla yerine getirmelidir. Halk bize yetki verdi ve biz bu yetkiyi en doğru şekilde hizmet adına kullanacağız. Halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağız. Bu sorumluluğu hep beraber üstlenerek, kentimize, insanımıza, hizmet edeceğiz." dedi.

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-