Yeşilyurt Mahallesi sakinleri iftarda bir araya geldi
Yerel seçimlerde Yeşilyurt Mahallesinden muhtar seçilen İrfan Açıkbaş, kısa sürede birçok hizmete imza attı. Son olarak verdiği iftar yemeğinde mahalleliyi bir araya getiren Açıkbaş, birçok sorunun beraberlikle kaynaşmayla aşılabileceğini söyledi.
Yeşilyurt Mahallesi sakinleri iftarda bir araya geldi

31 Mart yerel seçimlerinde Yeşilyurt Mahallesi muhtarlığına seçilen İrfan Açıkbaş, azim ve gayretle görevini sürdürüyor. İlk iş olarak Muhtarlık irtibat bürosunu hizmete soktuğunu belirten Açıkbaş, şunları söyledi: “Seçim vaatlerimin arasında yer alan muhtarlık irtibat bürosunu açmış bulunmaktayım. Yine geçen süreç içerisinde bazı caddelerimizin üzerine hız kesici kasis montalama işini yaptık. Tabi yaptığımız bu çalışmalar hepsi vatandaşlarımızın talebi ve sorunlara duyarlılıkları ile gerçekleşiyor. Mahallemizin bazı bölgelerinde sokak lambaları yanmıyordu. Talebi Aksa Elektriğe sunup sorunu halettik. Önümüzdeki süreçte vadettiğimiz tüm projeleri hayata geçireceğiz inşallah.  Malumunuz mübarek ramazanı ihya ediyoruz, gecesi gündüzü mübarek bu ayda sosyal yardımlarda yapmaya çalışıyoruz. Muhtarlık olarak 100 liralık kumanya çalışması başlattık ve halen devam ediyor. Mahallemizde ikamet eden yoksul ailelerimize yönelik yaptığımız kampanyaya destek istiyoruz.”

Açıkbaş sözlerine şöyle devam etti: “Yine ramazan vesilesiyle mahalle sakinlerimizle buluşmaya kaynaşmaya niyetlenerek böyle bir program icra ettik. Birçok sorunun beraberlik ve kaynaşmayla aşılabileceğini inanıyorum. Farklı vesileleriyle benzer programlar yapacağız inşallah. İftarımıza icabet edenlere gerek hazırlık aşamasında ve sonrasında bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.”

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-