Miniklerden anlamlı yardım
Bingöl’de Muhammed Rezan ve Hafsa Nur kardeşler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Yemen’deki yetimlere verilmek üzere Bingöl Umut Kervanına bağışladı.
Miniklerden anlamlı yardım

 Muhammed Rezan ve Hafsa Nur kardeşler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarının Yemen’e gönderilmesi için Bingöl Umut Kervanı Derneği’ne bağışladılar. Miniklerin örnek davranışı takdir topladı.

Muhammed Rezan ve Hafsa Nur Dağılma kardeşler kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Yemen’deki yetim çocuklara ulaştırılmak üzere Bingöl Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Mehmet Refik Gönül’e teslim etti.

Yaptıkları bağıştan dolayı sevinçlerini dile getiren minik çocuklar, herkesi açlıktan ölümlerin yaşandığı Yemen halkına yardım etmeye çağırdı.

Muhammed Rezan ve Hafsa Nur Dağılma kardeşler, duygularını şöyle dile getirdi: “Yemen’deki çocuklar bir daha ağlamasın diye kumbarada biriktirdiğimiz paralarımızı bağışladık. Allah Yemen’deki çocukların yardımcısı olsun.”

Miniklerin örnek davranışının kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini ve duygulandırdığını belirten Bingöl Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Mehmet Refik Gönül, miniklerin herkese örnek olması gerektiğini söyledi.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-