Bingöl'de bayram dolayısıyla toplu taşıma ücretsiz
Bingöl Belediyesi, Ramazan Bayramı münasebetiyle şehir içi toplu taşıma araçlarının ücretsiz hizmet vereceğini bildirdi.
Bingöl'de bayram dolayısıyla toplu taşıma ücretsiz

Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü'nden yapılan açıklamada, vatandaşların Ramazan Bayramı’nda toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanacağını bildirdi.Açıklamada, “Vatandaşlarımızın daha rahat ve hızlı bir ulaşım sağlamları ve sevdiklerine kolaylıkla kavuşabilmelerini sağlamak amacıyla Ramazan Bayram’ında toplu taşıma hizmetlerini ücretsiz kıldık” denildi.

Vatandaşların bayramı rahat ve huzurlu geçirmelerini sağlamak amacıyla gerekli önlemlerin alındığı aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Zabıta, İtfaiye, su şebeke başta olmak üzere birçok birim bayram süresince görev başında olacak. Su Şebeke Amirliği ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, bayram boyunca su ve kanalizasyon hizmetlerinde meydana gelebilecek aksaklıklarda ve olası bir yangına karşı 7/24 görevlerinin başında olacak. Bayramda vatandaşlarımızın huzurlu ve temiz bir ortamda kabristan ziyaretlerini gerçekleştirmeleri için Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ile Mezarlıklar Şefliği’ne bağlı ekiplerimizce yapılan çalışmalarda çevre temizliği, yabani ot kesimi, ağaç budanması, bakım onarım çalışmaları yapıldı. Vatandaşlarımız mezarlık ziyaretlerini rahat ve sağlıklı bir şekilde yapabilirler."(Nihat Kanat-İLHA)

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-