Açıkbaş’tan tatil mesajı
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle il genelinde eğitim gören tüm öğrencilere iyi tatiller dileklerinde bulundu. Başta Bingöl halkı ve tüm öğrenciler adına, emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür etti.
Açıkbaş’tan tatil mesajı

Başarılı bir eğitim-öğretim yılının tamamlandığını belirterek tatilde tüm öğrencilere bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Açıkbaş, “Tatiller bir sonraki eğitim-öğretim yılına azık hazırlamak, daha dinamik ve birikimli bir şekilde katılabilmek için önemli dönemlerdir. Ülkeler ve Milletler eğitim ile yükselir veya eğitimsizlikten dolayı geriler. Bu anlamda başarılı her bir öğrencimizin ülkemize ’de nice katkıları olacağını unutmaması gerekir. Açıkbaş, bununla birlikte anne ve babalara da seslendi; Yaz tatili uzun bir süre ve bu süre zarfında çocuklarımızı sosyal, kültürel anlamda iyi eğitmeli, onları topluma faydalı olacak şekilde değerlerimiz ile barışık ve anlayışlı bireyler olmaları yönünde yönlendirmeliyiz. Bunu da yapabilmek için elbette çocuklarımıza öncelikle sevgi aşılayabilmeyiz. Sevgi ile yapılan her iş başarıyla neticelenir. Ülkemizin huzur dolu yarınları unutulmamalıdır ki gelecek nesiller ile şekillenecektir.” Dedi.

Açıkbaş mesajının sonunda, tüm öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasının hayırlı, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşayacakları bir yaz tatili geçirmesini diledi.

 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-