‘’15 Temmuz kardeşliğin zaferidir’’
‘’15 Temmuz kardeşliğin zaferidir’’
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, ABD destekli 15 Temmuz darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümü münasebetiyle yazılı bir açıklama yaptı.
‘’15 Temmuz kardeşliğin zaferidir’’

FETÖ’nün eliyle Türkiye’de bir darbe gerçekleştirilmek istendiğini belirten Açıkbaş, “Türkiye insanı dünden bugüne darbeleri çok iyi biliyor. Darbelerin acı sonuçlarını yaşayan bir halk olarak o gece adeta bir istikbal ve istiklal mücadelesi verildi. Bu topraklar için canını feda eden nice yiğitlerin destanı olarak 15 Temmuz, her daim hafızalarda diri kalacaktır.”

Açıkbaş: “15 Temmuz askeri darbe girişiminin ve buna karşın zaferle neticelenen halkın direnişinin üzerinden 3 yıl geçti. Darbe haberlerinin yayıldığı ilk andan itibaren darbecilere karşı meydanlara çıkan ve sonuna kadar terk etmeyen HÜDA PAR olarak bir kez daha bu girişimi tel’in ediyor ve halkın zaferini kutluyoruz.”

Açıkbaş son olarak şu ifadeler yer verdi: “Bu vesile ile şehit olan kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dilerken yakınları başta olmak üzere tüm aziz milletimize sabır ve başsağlığı dilerim.”

 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-