Kalite yok, zam üstüne zam
Özel halk otobüslerine zam yapıldı. Yapılan son zammın ardından tam bilet fiyatı 2 TL olurken, Öğrenci bilet fiyatları ise 1,30 TL olarak belirlendi.
Kalite yok, zam üstüne zam

Belediye Meclisi kararıyla, Özel Halk Otobüsleri ücretlerine zam yapıldı. Yapılan son zammın ardından: Ekinyolu'na Tam Bilet 2,50 TL, diğer noktalardaki tam bilet fiyatı ise 2 TL oldu. Öğrenci bilet fiyatları ise Ekinyolu'na 1,50 TL olurken, diğer noktalardaki fiyat 1,30 olarak belirlendi.

Bingöl Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısında, Özel Halk Otobüslerinin yolcu taşıma ücretlerine zam kararı alındı.

Meclis, geçtiğimiz ay fiyat araştırması yapılması için komisyon oluşturulması kararı almıştı. Belediye Meclisinin aldığı kararla,  S.S.18 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine bağlı Özel Halk Otobüslerine; Düzağaç, Hastaneler, Sanayi Sitesi, Simani Mahallesi güzergâhı, SGK, TEDAŞ, Emniyet, Üniversite, Şehit Mustafa Gündoğdu, Recep Tayyip Erdoğan, İçmeler TOKİ, Selahaddin Eyyubi Mahalleleri, Ahmet Dursun Konutları güzergâhı Tam Bilet: 2,00Tl, Öğrenci: 1,30Tl, Kültür Mahallesi Tam Bilet: 1,70Tl, Öğrenci: 1,30Tl, Ekinyolu, Tam Bilet:2,50Tl, Öğrenci: 1,50Tl Yolcu Taşıma Raici olarak uygulanmasına oy çokluğuyla karar verildi.

Klimaları açmıyorlar

Toplu taşımayı kullanan vatandaşlar, yaz sıcaklarında birçok şoförün klimaları açmamasından ve şoförlerin sert tavırlarından şikayetçi olurken, kalitenin olmadığını fakat her fırsatta zam yapıldığını belirttiler.

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-