Advert
Hastane Müdürü Tügen, Göreve Başladı
Hastane Müdürü Tügen, Göreve Başladı

Solhan Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne atanan Mehmet Selçuk Tügen, görevine başladı. 

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü bünyesindeki çeşitli birimlerde görev yapan Mehmet Selçuk Tügen, Solhan Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü olarak 15 Aralık 2017 Cuma günü göreve başladı.

Mehmet Selçuk Tügen Kimdir?

 Mehmet Selçuk Tügen,1981 yılında Solhan Asmakaya Köyünde doğdu. İlk ve Orta Eğitimimi Elazığ ilinde tamamladı. Daha sonra, Fırat Üniversitesi Ziraat Meslek Yüksekokulu Önlisans, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Önlisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans bölümü ile Atatürk Üniversitesi Sağlık Teknikerliği Önlisans bölümünü bitirdikten sonra 2015 yıllında Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Yüksek lisans yaptı.

 Memurluk hayatına 2000 yılında Adalet Bakanlığı Bingöl Adliyesi ve Ceza İnfaz Kurumunda başladı. Yaklaşık 9 yıl çalıştıktan sonra 2009 yıllında Sağlık Bakanlığı Kurumlar arası noter kurası ile Bingöl İl Sağlık Müdürlüğüne atandı. Bu tarihe kadar Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çeşitli birimlerde çalıştı. 13.12.2017 tarihinde Sağlık Bakanı onayı ile Solhan Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne atanan Tügen, evli 1 çocuk babasıdır.

Kategori: Solhan
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-