HÜDAPAR’dan Güney’e ziyaret
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, beraberindeki heyet ile İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’i makamında ziyaret etti.
HÜDAPAR’dan Güney’e ziyaret

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş ve beraberindeki heyet, bir süre önce Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Rahmi Güney’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Açıkbaş ve beraberindekilerini karşılayan İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getirdi.

Ziyarette konuşan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, “Parti olarak devamlı bir şekilde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Memleket ve ilimizin faydasına, hayrına olan çalışmaları destekliyor ve her türlü katkı sunuyoruz.  Bugün bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyarette bulunduk. Toplumun maneviyatı ve bizleri biz yapan değerlerimizi parti olarak önemsiyoruz. Parti olarak eğitim ve öğretimi önemsiyoruz. Çocuklarımız geleceğimizdir, düsturuyla hayırlı ve faydalı olarak çocuklarımızın yetişmesi için eğitim camiasına ve biz ailelere önemli görevler düşüyor, bu bilinçle hareket etmemiz gerekiyor.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ise “Bingöl ilimizde bir süre önce göreve başladım, insanı sıcak ve şirin olan bir ilimiz. Burada görev yapmaktan mutluyum. İlimizin eğitim ve öğretim durumu iyi bir halde. Eğitim ve öğretimin istenilen bir seviyeye gelmesi için hep birlikte gayret etmemiz gerekiyor. Yapacağımız çalışmalarla il olarak çok daha iyi bir yerlere geleceğimize inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile sona erdi.

 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-