Özel öğrencilerin özel günü
Genç Mevlana Ortaokulu idaresince özel eğitim sınıfı öğrencilerine yönelik “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle özel etkinliklerle öğrencilerinin yüreğine dokundu.
Özel öğrencilerin özel günü

Öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Genç Şehit Hakan AKDEDE Kültür Merkezinde yapılan gösterilerinin ardından okul idaresi öğrencileri yemeğe götürdü. Yemek programından sonra öğrenciler öğretmenleriyle birlikte Bingöl Üniversitesine gezi düzenledi. Öğrenciler Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak’ı makamında ziyaret etti. Rektörle samimi bir hava içerisinde sohbet eden öğrenciler merak ettikleri soruları Rektör Çapak’a sordular. Kampüs alanını gezen öğrenciler BESYO’daki spor salonlarında çeşitli etkinliklere katılarak doyasıya eğlendiler.

Okul Müdürü Zülküf Zengin konuyla ilgili şunları söyledi: “Hayatı paylaşmak için engel yok. Bir gün değil, her gün. ‪Engel olmayalım, destek olalım. Zengin,Öğrencilere bu imkanı sunan Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak’a Doğan Koç’a, Müdür Yardımcımız Nurullah Vergi’ye ve Özel Eğitim Öğretmenlerimize öğrencilerimiz için verdiği desteklerden ötürü çok çok teşekkür ederim.”

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-