Kaçak yapı ve metruk binaların yıkımı devam ediyor
Bingöl Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından kaçak yapı ve uyuşturucu madde kullananların meskeni haline gelen metruk binaların yıkımı devam ediyor.
Kaçak yapı ve metruk binaların yıkımı devam ediyor

Bingöl Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde bulunan ve zaman zaman içerisinde uyuşturucu madde kullanıldığı ihbar edilen metruk binaların yıkımına devam ediyor.

Bu kapsamda, merkez Yeni Mahalle’de bulunan bir metruk yapı, Bingöl Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekiplerince yapılan çalışmaların ardından kontrollü bir şekilde yıkıldı.

Yine merkez İnalı Mahallesi’nde bulunan kaçak yapı Bingöl Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından yıkılırken, yapılan açıklamada, "Kaçak yapılaşmayla mücadele kapsamında Zabıta Müdürlüğü ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüz ekiplerince yapılan ortak çalışma neticesinde belirlenen kaçak yapılara müdahale edildi. Kaçak yapılaşmaya yönelik denetimler aralıksız sürdürülecek, usule uygun olmayan tüm yapılar tespit edildikçe yıkılacak." denildi. (İLKHA)


Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-