Uyuşturucu tacirlerine büyük darbe
Bingöl'de jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda 132 kilogram uyuşturucu madde ele geçirilirken, 15 günde içinde gerçekleştirilen toplam 3 operasyonda 664 kilogram esrarın piyasaya sürülmesine engel olunduğu öğrenildi.
Uyuşturucu tacirlerine büyük darbe

Konuyla ilgili Bingöl Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Bingöl İl Jandarma Komutanlığınca Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele kapsamında yürütülen istihbari çalışmalar neticesinde; Genç ilçe merkezi ve Bingöl şehir merkezine yüklü miktarda uyuşturucu madde sevk edileceği bilgisinin alınması üzerine, Bingöl Genç İlçesi kırsalında   01.01.2020 tarihinde icra edilen operasyonda, uyuşturucu madde tespit köpekleri “VANA” ve “ÖĞLE”nin tepki vermesi üzerine, arazide dere yatağına gizlenmiş (6) çuval içerisinde toplam (132) kg. toz esrar ele geçirilmiştir. Olayla ilgili (1) şüpheliyi yakalama işlemleri devam etmektedir.

Güvenlik güçlerimiz, bölge halkımızın da desteğiyle ilimiz genelinde uyuşturucu veya uyarıcı madde ile mücadeleye aralıksız olarak devam etmektedir.” İfadelerine yer verildi.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-