Arık’tan Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Bingöl İl Temsilcisi Aydın Arık, Bingöl Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Arık’tan Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla kurulan Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Bingöl İl Temsilciliğine atanan Bingöl Kent Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Anadolu Ajansı Muhabiri Aydın Arık, Bingöl Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

KGK’nin kuruluşunun ardından Bingöl İl Temsilciliğine atanan gazeteci Aydın Arık, ilk olarak Bingöl Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, Cemiyet Başkanı Mahmut Arda ve Cemiyet Sekreteri Ali Yıldırım ile görüştü. Gazeteciler arasında birlik, beraberlik ve iyi ilişkileri sağlamak amacıyla ziyarette bulunduğunu ifade eden Arık, diğer kurumlara da ziyarette bulunacağını belirti.

Küresel Gazeteciler Konseyi Bingöl Temsilciliği ile Bingöl Gazeteciler Cemiyetinin işbirliği içerisinde güzel hizmetleri yapmayı arzuladığını kaydeden Arık, “Gazeteciler Konseyi Bingöl Temsilciliği görevine getirilmemden hemen sonra ilk olarak kendi meslektaşlarımı, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etmek istedim. Sizlerin desteğine her zaman ihtiyaç duyacağımı belirtmek isterim. İnşallah bu görevde bulunduğum süre zarfında çok güzel hizmetler yapacağız. Bu arada Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen değerli kardeşim, dostum Mahmut Arda’yı da kutluyorum. Bingöl’deki gazetelerin ve gazetecilerin yaşadığı sıkıntıların çözümü konusunda da imkanlarımız dahilinde girişimlerde bulunacağım.” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arda ise, Küresel Gazeteciler Konseyi’nin kuruluşuna sevindiğini ifade etti. Arda, Bingöl’de güzel ve hayırlı çalışmalar yapma arzusunda olduklarını kaydetti.

Cemiyet sekreteri Yıldırım ise, Arık’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-