“Geleceğimizi birlikte şekillendiriyoruz”
Kültür Caddesi esnafını ziyaret eden Belediye Başkanı Arıkan, “Gönül belediyeciliği ilkleri doğrultusunda hareket ederek esnaf ve vatandaşımızı ziyaret ediyor, sorunları yerinde tespit etmenin yanı sıra ilimizin geleceğini şekillendirme yolunda talep ve önerileri dinliyoruz.” Dedi.
“Geleceğimizi birlikte şekillendiriyoruz”

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ‘Esnaf-vatandaş buluşmaları’ programı kapsamında Kültür Caddesi esnafını ziyaret etti.

Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Arıkan, talep ve şikâyetleri dinleyerek, belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında etraflıca bildi verdi. Alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Arıkan, projelerin şekillendirilmesine yönelik kendisine iletilen fikirleri de bir bir not etti.

Ziyaret sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Arıkan, vatandaşların ve esnafların fikirlerini dinlemek, onların sorunlarına çözüm bulmak için planlı bir şekilde ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti.

Arıkan, “Gönül belediyeciliği ilkleriyle hareket ederek esnaf ve vatandaşımızı ziyaret ediyor, sorunları yerinde tespit etmenin yanı sıra ilimizin geleceğini şekillendirme yolunda talep ve önerileri dinliyoruz. Bu kapsamda Bugün de Kültür Caddesi esnafımızı ziyaret ettik, esnafımıza hayırlı işler dileyerek vatandaşlarımızla hasbıhal ettik. Belediyemizce yürütülen hizmetleri, hayata geçireceğimiz projelerimizi anlatarak, vatandaşlarımızın da talep ve önerilerini dinledik. 7’den 70’e her yaşta, her çevreden vatandaşımızın fikirlerine önem veriyor, belediye hizmetlerimizi de bu talep ve önerileri ekseninde şekillendiriyoruz. Yaptığımız her istişare hem projelerimizde iyileştirmeler sağlıyor hem de kentimizin önceliklerini belirlemede bizlere yardımcı oluyor.” diye konuştu.

Ziyaretlerin belirli periyotlarla devam edeceğini vurgulayan Arıkan, “Planlı bir şekilde ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Henüz ziyaret etme fırsatı bulmadığımız esnaflarımızı da ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyeceğiz. Bu hususta kimsenin gönlü kalmasın, her esnaf ve vatandaşımız bizim için eşit derecede önemli ve kıymetlidir.” dedi.

 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-