Minik öğrenciler projelerini tanıttılar
Bal Peteği Anaokulu’nun minik öğrencileri E- Tivining Projesi, “Ekranı Bırak Bana Bak” sloganıyla Ailelere ve yetişkinlerle verimli zaman geçirme projesi kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’i makamında ziyaret ederek projelerini tanıttılar.
Minik öğrenciler projelerini tanıttılar

Okul Müdürü Ayşe Yaşa, hazırladıkları proje ile ilgili olarak Güney’e bilgi verdi. Yaşa, “Bal Peteği Anaokulu Papatyalar Sınıfı Sabahçı grup Öğrencilerinin katıldığı ''Ekranı Bırak Bana Bak'' E Twining projesi ile teknoloji bağımlılığının hızla arttığı günümüzde ailelerde teknoloji bağımlılığı ile ilgili farkındalık uyandırmak, çocuklarla nitelikli zaman geçirmelerini sağlamak, çocuklara da yetişkinlerle nitelikli zaman geçirme ve kendilerini ifade etme becerilerini geliştirmek hedeflenmektedir.” Dedi. Yaşa, Ailelere proje bilgilendirmesi yapıldıktan sonra aileler evde çocukları ile nitelikli zaman geçirme etkinlikleri yapıp okul idaresi ile paylaştıklarını belirtti.

Proje kapsamında okul müdürü ve öğrenciler, Güney’ i ziyaret edip 3 Taş, Hafıza Kartı oyunu ve Neşeli Bardaklar oyunlarını oynadılar.

İl Müdürü Güney, “Hazırlanan bu proje minik evlatlarımızın aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirme açısından çok güzel bir çalışma olmuş, projenin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi. 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-