IDEV, ‘Ahlaki Yozlaşma’ya vurgu yapacak
İdeal Eğitim Vakfı (İDEV), 25 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 19.00’da Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde ‘Ahlaki Yozlaşma’ başlıklı dördüncü seminerini verecek.
IDEV, ‘Ahlaki Yozlaşma’ya vurgu yapacak

Peygamber Sevdalıları Vakfı ile birlikte halka açık eğitim seminerleri yapma kararı alan İdeal Eğitim Vakfı (İDEV), daha önce Sosyal Medya Kullanımı, Çocuk Eğitimi ve Aile konusunda seminer vermişti. Kalem Der’in ev sahipliğinde, her ay farklı konularla eğitim seminerleri verecek olan İDEV ve Peygamber Sevdalıları Vakfı, bu ayda ‘Ahlaki Yozlaşma’ ile ilgili seminerini 25 Ocak 2020 Cumartesi günü Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapacağını duyurdu.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Seminerlerimizde, ahlaki yozlaşma, evlilik ve uyuşturucu gibi toplumun tüm bireylerini ilgilendiren birçok konu ele alınacak. Programlarımızda, katılımcılarımızın eğitsel ve davranışsal kazanımlar elde etmesi ve bilinçlenmesi hedeflenmektedir” ifadeleri kullanıldı.

Akademisyen İbrahim Dağılma ve Eğitimci Sadullah Arpa’nın katılımıyla yapılacak ‘Ahlaki Yozlaşma’ başlıklı dördüncü seminerine tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-