"Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu" toplantısı yapıldı
Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Vali Kadir Ekinci başkanlığında yapıldı.

Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Müteşebbis Heyeti Toplantısında şu gündem maddeleri görüşüldü:

1- Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve yükümlülüklerini yerine getirmiş olan iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı almış firmaların tapu talebi;

2- Yeni yatırım yapmak isteyen firmaların tahsis taleplerinin görüşülmesi;

3-2019 yılı değerlendirme görüşmeleri ve Organize Sanayi Bölgesinde yapılması planlanan atık su arıtma tesisi ile ilgili değerlendirmeler;

Toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından firma yetkililerinin talep ve sorunlarını dile getirmesi ile sona erdi. Programa Vali Kadir Ekinci’nin yanı sıra, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, Bingöl İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Enes Üçgül, Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Nurullah Çiftçi, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Müteşebbis Heyeti Üyeleri ve ilgili kurumların temsilcileri katıldı.

Toplantı akabinde, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret eden Vali Ekinci, farklı iş kollarına ait işletmelerin üretim süreçleri hakkında yetkililerden bilgi aldı, sorun ve talepleri dinledi. 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-