Vali Ekinci, vatandaşları dinledi
Vali Kadir Ekinci, Cumhurbaşkanının, “Devleti temsil etmek, milletin gönlünü kazanmakla olur” ifadeleri doğrultusunda vatandaşları makamında kabul ederek sorun ve taleplerini dinledi.
Vali Ekinci, vatandaşları dinledi

 ‘Vatandaşla Buluşma-Halk Toplantıları’ kapsamında düzenli olarak yapılan toplantılara Şubat ayında da devam edildi.

Bu kapsamda vatandaşları makamında ağırlayan Vali Ekinci, “Sayın Cumhurbaşkanımızın emir ve talimatları doğrultusunda takip ettiğimiz 'vatandaş odaklı hizmet seferberliği' kesintisiz devam ediyor. İnsanımızın hayatına, duygu ve düşüncelerine dokunmaya çalışıyoruz. Amacımız, insanımızı tek tek dinlemek, sorun ve taleplerine çözümler üretmek, derdine derman olabilmektir. Bu kapsamda; kamu hizmetlerinin vatandaşımıza daha hızlı, kaliteli ve verimli şekilde ulaştırılması, bürokratik süreçlerin vatandaş lehine kısaltılması ve vatandaş memnuniyetinin sağlanması için düzenli olarak vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinleyip ilgili kurumlara talimatlar veriyoruz ve süreçleri takip ediyoruz” dedi.

Toplantı, Vali Ekinci’nin vatandaşların sorunlarını imkânlar doğrultusunda ve en kısa sürede çözüme kavuşturulması için ilgili kurum amirlerine gereken talimatları vermesinin ardından sonra erdi.

 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-