Vali Ekinci, taziye ziyaretinde bulundu
Bingöl Valisi Kadir Ekinci, İdlib'de Suriye rejimi tarafından yapılan saldırıda hayatını kaybeden Öğütçü ve Cankara’nın taziyelerine katıldı.
Vali Ekinci, taziye ziyaretinde bulundu

Konuyla ilgili Bingöl Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Valimiz Kadir Ekinci, Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim güçleri tarafından yapılan hava saldırısı sonucu şehit olan P. Ast. Çvş. Muharrem Öğütçü ve P. Uzm. Çvş. Selman Cankara’nın taziyelerine katılarak şehitlerimiz için dua etti; şehit ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

Vali Ekinci, ilk olarak P. Ast. Çvş. Muharrem Öğütçü’nün Karlıova Suçatı köyünde kurulan taziyesine katıldı. Şehit yakınlarına taziyelerini ileten Vali Ekinci, "Vatanımız, bayrağımız ve mukaddesatımız için canını feda etmiş şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim bizleri de onların şefaatlerine nail eylesin" dedi.

Vali Ekinci daha sonra Bingöl Kadın ve Doğum Hastanesi personelinden Semra Cankara’nın eşi,  Adana nüfusuna kayıtlı, P. Uzm. Çvş. Selman Cankara’nın Genç ilçesi Mevlâna İmam Hatip Camii’nde kurulan taziyesine katıldı." ifadelerine yer verildi.

Taziye ziyaretlerinde Vali Ekinci’ye Karlıova Kaymakamı Ahmet Güneri, Genç Kaymakamı Arif Gül, 49. Komando Tugay Komutan V. T. Albay Ali Olcay Küçüktepe, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat ve AK Parti İl Başkanı M. Hanefi Güler eşlik etti.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-