“Kapılarımız vatandaşımıza daima açıktır”
“Vatandaşla Buluşma, Halk Toplantıları” kapsamında vatandaşları makamında ağırlayan Vali Kadir Ekinci, “Kapılarımız her türlü sıkıntı ve problemlerinde vatandaşımıza daima açıktır.” Dedi.
“Kapılarımız vatandaşımıza daima açıktır”

Vatandaşların sorun ve taleplerini Vali Ekinci’ye yüz yüze anlatma fırsatı bulduğu  buluşmaların Mart ayındaki ilk toplantısı Valilik makamında gerçekleşti.

Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Ekinci daha sonra yaptığı değerlendirme konuşmasında şunları söyledi: “Kıymetli hemşehrilerimizin huzur ve güven içinde, sorunsuz bir ortamda yaşayabilmeleri için elimizden geleni yapma gayreti içerisindeyiz. Kapılarımız her türlü sıkıntı ve problemlerinde vatandaşımıza daima açıktır. Bu toplantılarda vatandaşımızın kendisini rahatlıkla ifade edebileceği ortamlar oluşturup sorunları ve talepleri dinliyoruz. Bu vesileyle vatandaşlarımızın devletle olan bağını daha güçlü tutmaya ve devletin imkânları ve yasalar çerçevesinde her türlü soruna çözüm üretmeye çalışıyoruz.”

Vatandaşlar ise Vali Ekincin'in kendilerini makamında kabul edip, sorunlarını dinleyerek çözüm ürettiğini belirterek, ilgi ve alakasından dolayı Vali Ekinci’ye teşekkür ettiler.

 

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-