Sağlık personellerine teşekkür
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, “Bugün karşı karşıya kaldığımız Coronavirus tehlikesi ile yüksek risk altında mücadele eden sağlık çalışanlarımız, büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirmekteler. Her ortam ve her koşulda görevlerinin başında olan sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.” Dedi.
Sağlık personellerine teşekkür

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş yaptığı yazılı açıklamada, “Böylesi zor imtihanlardan geçerken Ülkemizin istikbali ve milletimizin canını koruma pahasına canla, başla çalışan başta Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ve tüm Sağlık personelimizin fedakarlıklarını ve gayretlerini HÜDA PAR camiası olarak görüyor ve takdir ediyoruz.

Bugün karşı karşıya kaldığımız Coronavirus tehlikesi ile yüksek risk altında mücadele eden sağlık çalışanlarımız, büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirmekteler. Her ortam ve her koşulda görevlerinin başında olan sağlık çalışanlarımızın fedakârlıklarının karşılığının ödenemeyeceğini biliyor, tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Açıkbaş, Bu vesileyle halkımızın zorunlu olmadıkça dışarı çıkmaması gerektiğini ve her bir vatandaşımızın bu anlamda yetkililerin duyuru ve ikazlarını dikkate alarak hareket etmeleri gerektiğini dile getirdi.

Son olarak, Rabbim Ülkemizi, milletimizi bu zor imtihan karşısında galip eylesin. Sağlıklı, huzurlu ve güzel günlere kavuşmayı halkımıza nasip eylesin.” dedi.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-