HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Üstündağ, dualarla defnedildi
​Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Üstündağ (48), toprağa verildi.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Üstündağ, dualarla defnedildi

Bir süredir yakalandığı Coronavirus (Covid-19) nedeniyle tedavi gören  Gaziantep’in değerli kanaat önderinden Üstündağ, Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bu sabaha karşı yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Üstündağ’ın cenazesi hastaneden alınarak özel kıyafet giyen görevliler tarafından cenaze aracına konularak Yeşilkent Mezarlığı’na getirildi. Üstündağ’ın hayatını kaybettiğini duyan ailesi, yakınları ve parti üyeleri ile sevenleri Yeşilkent Mezarlığı’na akın etti.

Üstündağ’ın cenazesi mezarlık içerisindeki Kaplan Kardeşler Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

Defin sırasında mesafe kurallarına uyulduğu görülürken tabutun taşınması sırasında maske ve eldiven takılarak tedbir alındı.

Büyük bir hüzün içerisinde defin işlemleri tamamlanan Üstündağ için helallik istenmesinin ardından yakınlarına taziye dilekleri iletildi.

Covid-19 tedbirleri nedeniyle Üstündağ için taziyenin kurulamayacağı öğrenildi.

Cenaze merasimine, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ve parti yönetimi, ilçe başkanları, Peygamber Sevdalıları Vakfı Gaziantep İl Temsilcisi Mehmet Taş, Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep İl Temsilcisi Müslüm Yıldız, Umut Kervanı Gaziantep Şube Başkanı Mustafa Özaslan, kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ailesi, yakınları ve çok sayıda seveni katıldı. (İLKHA)

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-