Bingöl Esnaf ve Sanakarlar Odası Birliği tarafından esnafa maske ve siperlik dağıtıldı
Bingöl Esnaf ve Sanakarlar Odası Birliği, kentteki denetimler kapsamında esnada maske ve siperlik dağıtarak, hijyen konusunda bilgilendirmeler yapıldı.
Bingöl Esnaf ve Sanakarlar Odası Birliği tarafından esnafa maske ve siperlik dağıtıldı

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ali Bayram ve yönetimi, İçişleri Bakanlığı'nın denetim çalışmaları kapsamında il merkezinde bulunan esnaflar ziyaret edilerek, maske dağıtıldı.

Kent merkezinde denetimlere katılarak esnafı ve vatandaşları hazırladıkları broşürlerle hijyen konusunda bilgilendiren Bayram, esnafa maske ve siperlik de dağıttı.

Denetimlerin periyodik olarak sık sık yapılması gerektiğini ifade eden Bayram, Sağlık Bakanlığı'nın verdiği mücadeleye her bireyin destek vermesini belirterek, “Ülkemiz bir pandemi sürecinden geçiyor. Özellikle Sağlık Bakanlığı'mız bu konuda çok yoğun bir mesai harcıyor. Her birey bu sorumluluğu almalıdır. Koronavirüs sürecini tedbirlere uyarak daha rahat bir şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Bizlerde oda olarak bugün esnafımızı hem ziyaret ettik hem de hijyen konusunda broşürler dağıtarak bilgilendirdik. Bunun yanında maske ve siperlik de verdik. Her konuda esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Kategori: Sağlık & Yaşam
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-