Bingöl Çevlik-Der'den, sağlık personellerine moral ziyareti
Bingöl'de sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra yardımlaşma ve dayanışma çalışmaları yürüten Çevlik-Der, Covid-19 pandemi süresince fedakâr bir şekilde çalışmalarını aralıksız sürdüren sağlık çalışanlarına moral ziyareti gerçekleştirdi.
Bingöl Çevlik-Der'den, sağlık personellerine moral ziyareti

Ziyaret esnasında sağlık çalışanlarına çeşitli hediyeler getiren Çevlik-Der Yönetim Kurulu ve üyelerini, Bingöl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzman Doktor Mehmet Gök, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Zülküf Bağbars, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Gülten Elkansu Gedük ve hastane personelleri karşılayarak teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Çevlik-Der Başkanı Ali Duvarcı, "Bizler dernek olarak sağlık çalışanlarımıza moral vermeye geldik. Bu zorlu pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlıkçılarımızın yanında olduğumuzu göstermek istedik. Kendilerine hem yanlarında olduğumuzu göstermek istedik hem de ufak tefek hediyelerle moral vermek istedik. Bu vesileyle bir kez daha tüm sağlık kahramanlarımıza teşekkür ediyoruz. Covid-19 pandemisinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-