Erdoğan: "Dışarıdaki ve içerideki bozguncuların senaryoları birer birer deşifre oluyor"
Ankara-Niğde Otoyolu Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'yi, ahlak ve vicdan dışı yeni oyunlarla rotasından çıkarmaya çalışanlar bir kez daha hüsrana uğrayacaktır." dedi.
Erdoğan:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu'nun Türkiye’ye ve millete hayırlı olmasını diledi.

Ankara-Niğde Otoyolu Haymana Gişeleri mevkiinde düzenlenen törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2023'ü, milletimiz için yeni bir zaferin miladı hâline dönüştürmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Dışarıdaki ve içerideki bozguncuların senaryoları birer birer deşifre oluyor. Vesayetle, terörle, kaosla, darbeyle, nice tuzakla durduramadıkları Türkiye'yi, ahlak ve vicdan dışı yeni oyunlarla rotasından çıkarmaya çalışanlar bir kez daha hüsrana uğrayacaktır." açıklamasında bulundu.

"Ankara-Niğde Otoyolu 'akıllı yol' olarak tasarlandı"

Ankara-Niğde Otoyolu'nun döşenen fiber iletişim ağı, sensörler, kameralar, veri ve kontrol merkezi vasıtasıyla "akıllı yol" olarak tasarlandığını ifade eden Erdoğan, "Eskiden tamamen insan gücüyle yapılan pek çok işlem, bu yolda akıllı ulaşım sistemi tarafından gerçekleştirilecek. Trafik yoğunluğundan buzlanmaya, bakım-onarım ihtiyacından ileride akıllı araçların kullanımına imkân sağlayacak altyapısına kadar pek çok özelliğiyle, bu projeyle geleceğin yolunu inşa ettik." diye konuştu.

Erdoğan, "Milletimiz, işte tüm bu gerçekleri gördüğü için, girdiğimiz her mücadelede, başlattığımız her projede, hamdolsun yanımızdadır. Türkiye'nin istiklal ve istikbal kavgası olarak gördüğümüz bu mücadeleyi, Allah'ın izniyle, ne pahasına olursa olsun zafere taşıyacağız." dedi. (İLKHA)

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-