HÜDA PAR Bingöl il Kongresi Genel Başkan Sağlam’ın katılımıyla yapılacak
HÜDA PAR Bingöl İl Teşkilatı 3. Olağan Kongresi, HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam’ın katılımıyla 14 Kasım 2020 Cumartesi günü Veysel Belgin Gençlik Merkezi Konferans Salonunda yapılacak.
HÜDA PAR Bingöl il Kongresi Genel Başkan Sağlam’ın katılımıyla yapılacak

Yapılacak kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, ‘’Geçtiğimiz aylarda İlçe kongrelerimizi gerçekleştirerek daha yeni kadrolarla çalışmaya başladık, şimdi ise İl kongremizi gerçekleştirerek halkımıza hizmet noktasında daha faydalı olabilmek için çalışmalarımıza yeni bir soluk kazandırmak hedefindeyiz.” dedi.

Açıkbaş şunları söyledi:

“Partimiz Bingöl İl Teşkilatı olarak bugüne kadar var olan tüm kadrolarıyla her zaman Bingöllümüz ve Bingöllü hemşerilerimiz için büyük bir fedakârlıkla çalışmış ve çalışmaya devam edecektir. Tek tip siyaset anlayışından yana hiç olmadığımız gibi bugüne kadar yapılan tüm haksızlıkların karşında tavır alarak doğru bildiğimiz ve dürüst bir siyaset anlayışla var olduk ve olmaya devam edeceğiz. Memleket sevdalısı olan hür gönüller olarak makam ve mevki hayali kurmadan çok şükür bugünlere kadar çalışma azmimizi hiç kaybetmedik. Yine bugünden sonra da İnşaallah yeni kadrolarımız ile halkımıza hizmet yolunda ‘’dürüst siyaset ve gerçek adalet’’ sloganımız ile hizmet yürüyüşümüze devam edeceğiz. Yapılacak olan 3. Olağan Kongremizin; Partimiz, Memleketimiz ve Halkımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”(Bingöl Basın)

Kategori: Siyaset
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-