Advert
Siyer Sınavı'nda ödül kazananlar açıklandı
.
Siyer Sınavı'nda ödül kazananlar açıklandı

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye genelinde düzenlenen Siyer Sınavı'nda ödül kazananlar açıklandı. Bingöl’de ödül kazananlar şunlar…

Peygamber Sevdalıları Platformu, "O'nu oku O'nu yaşa" sloganıyla Türkiye genelinde yaklaşık 300 bin kişinin katılımıyla umre ödüllü Siyer Sınavı düzenlemişti.

18 Şubat'ta gerçekleştirilen ve 7'den 70'e her yaştan katılımcının ter döktüğü sınav, 4 kategori şeklinde uygulanmıştı.

Platform tarafından yapılan yazılı açıklamada, sınava katılanlardan ödül kazananların açıklandığı belirtildi.

Buna göre, Diyarbakır Ergani'den Mehmet Karabulut, Malatya merkezden Arif Şahin, İstanbul Esenyurt'tan Emine Akınn, Kayseri Talas'tan Nüsred Akın ve Elazığ merkezden Elif Kaya kura sonucunda umre ödülü kazandı.

Sınava katılıp derece elde yüzlerce kişi ise dizüstü bilgisayar, altın, kitap seti gibi ödülleri kazandı.

Bingöl’den umre ödülü kazanan olmazken, ödül kazananlar kişiler şu isimlerden oluştu:


1.KATEGORİ (4. VE 5. SINIFLAR)

İL                İLÇE           ADI VE SOYADI                           ÖDÜL

BİNGÖL  SOLHAN  EBUBEKİR AYTAÇ DİZÜSTÜ      BİLGİSAYAR

BİNGÖL  MERKEZ   MALİK ARSLAN                            BİSİKLET

BİNGÖL  SOLHAN   YUSUF KARABULUT                    BİSİKLET

BİNGÖL  MERKEZ    FATİH BEROJE                             TABLET

BİNGÖL  MERKEZ    ADNAN ALİ APLAN                     TABLET

BİNGÖL  MERKEZ    FATIMA ZEHRA SELAMİ             TABLET

BİNGÖ L SOLHAN    BEYZANUR GELEN                       TABLET

BİNGÖL  GENÇ        NEVZAT TARTIK                     SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ    VEYSELKARANİ EMCİ           SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  KARLIOVA  İBRAHİM ÖZTÜRK               SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  GENÇ           SÜLEYMAN YİĞİT                SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ      MUHSİN KAYA                     SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  SOLHAN      ZEYNEP ORMAN                  SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  SOLHAN      MEDİNE YETEK                    SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  GENÇ          EMİRCAN MESUTOĞLU      EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  GENÇ          FATİH ÖZEN                          EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     AHMET YASİN BAYKARA      EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     HASAN BUĞU                        EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     KÜBRA KAÇICI                       EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     EMRE ÖZDAŞ                         EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     AYŞE KIZILBOĞA                    EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  SOLHAN     BEYTULLAH DÜZSÖZ            EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     DEVRAN GÖYÜK                   EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  SOLHAN     YAPRAK ÇİFTÇİ                     EŞARP/F.TOPU

BİNGÖL  KARLIOVA MUHAM ED SEVİM              SATRANÇ TK.

BİNGÖL  MERKEZ    FURKAN DOLGUN                SATRANÇ TK.

BİNGÖL  MERKEZ   ELİF ECRİN İŞCEN                  SATRANÇ TK.

BİNGÖL  MERKEZ   ZEYN NİSA VERGİ                  SATRANÇ TK.

BİNGÖL  MERKEZ  SEVDE NUR AYAZ                  SATRANÇ TK.

BİNGÖL  SOLHAN  SEMANUR SÜT                     SATRANÇ TK.

BİNGÖL  MERKEZ ALİ EKBER DAĞILMA            SATRANÇ TK.

BİNGÖL  SOLHAN İNCİ TEK                                 SATRANÇ TK.

 

2.KATAGORİ (6. SINIF)

İL                  İLÇE             ADI VE SOYADI                         ÖDÜL

BİNGÖL  KARLIOVA  ALEYNA DEĞİRMENCİ           BİSİKLET

BİNGÖL  MERKEZ       SAMED OTLAK                      BİSİKLET

BİNGÖL  MERKEZ      EBUBEKİR KESKİN                  BİSİKLET

BİNGÖL  GENÇ           İREM ARİN                             TABLET

BİNGÖL  KARLIOVA  MEDİNE ARAS                        TABLET

BİNGÖL  KARLIOVA  İLAYDA DEĞİRMENCİ            TABLET

BİNGÖL  MERKEZ     İSHAK KORKMAZ                    TABLET

BİNGÖL  MERKEZ     HATİCE KARAKULAK               KOL SAATİ

BİNGÖL  MERKEZ     ELİF SİNEN                               SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ     MUHAMMED BARMAN        SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ     BAYRAM AKINCI                     SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  KARLIOVA HELİN DEMİRCİ                       EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  MERKEZ    ZEHRA YILDIRIM                      EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  MERKEZ  ADAR DEMİRPENÇE                   EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  MERKEZ  YUSUF BÜRLÜKKARA                EŞARP/FUTBOL TOPU

 

2.KATAGORİ (7.VE 8. SINIF)

İL               İLÇE              ADI VE SOYADI                                  ÖDÜL

BİNGÖL  SOLHAN    NURCAN HALİTOĞLU              DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

BİNGÖL  SOLHAN    MUHARREM SÜT                               TABLET

BİNGÖL  KARLIOVA EVİNDAR YENİŞEN                          KOL SAATİ

BİNGÖL  MERKEZ      NİDA BAYUTMUŞ                              KOL SAATİ

BİNGÖL  MERKEZ       FURKAN UZUN                                  KOL SAATİ

BİNGÖL  MERKEZ       MUHAMMED ARSLAN                     KOL SAATİ

BİNGÖL   SOLHAN      HARİSE KARABEYESER                      KOL SAATİ

BİNGÖL  SOLHAN      İBRAHİM YALÇINKAYA                      KOL SAATİ

BİNGÖL  KARLIOVA   ROJİN ÇEVİK                                    SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ     ALİ EREN GÜNÇE                             SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ     YÜSRA BAKIR                                    SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  KARLIOVA  CEYLAN ÇEVİK                              FLASH BELLEK 16GB

BİNGÖL  KARLIOVA  SEVDA TAŞAR                               FLASH BELLEK 16GB

BİNGÖL  KARLIOVA  ALİSAİT YILDIZ                               FLASH BELLEK 16GB

BİNGÖL  KARLIOVA  İBRAHİM ASYILI                             EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  KARLIOVA  SABRİ BAZ                                       EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     ENES VERGİ                                     EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  MERKEZ     MUSTAFA BÜRLÜKKARA               EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  SOLHAN     FATMA BAKİ                                    EŞARP/FUTBOL TOPU

BİNGÖL  SOLHAN     MUKADDER ZENGİN                      EŞARP/FUTBOL TOPU

 

3.KATAGORİ (9.VE 10. SINIF)

İL                  İLÇE          AD SOYADI                                            ÖDÜL

BİNGÖL   MERKEZ    ENES AKÇA                                    SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ     MUHİTTİN ELVEREN                    KİTAP SETİ

BİNGÖL  MERKEZ     MURAT DEMİR                             FLASH BELLEK 16 GB

 

3.KATAGORİ (11.VE 12. SINIF) ÖDÜL

İL               İLÇE                      AD SOYADI                                            ÖDÜL

BİNGÖL   MERKEZ             GÖKÇE ŞAHİN                                           TABLET

BİNGÖL  MERKEZ             ŞEYMA NUR AKGÖNÜL                          KOL SAATİ

BİNGÖL  MERKEZ             MUSAB KORKMAZ                                SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  MERKEZ             GAFUR TAVLAR                                      SIRT ÇANTASI

BİNGÖL  SOLHAN             YUSUF İNAN                                            KİTAP SETİ

BİNGÖL  MERKEZ             YUNUS EMRE ADAY                        FLAŞ BELLEK 16GB

BİNGÖL  MERKEZ             HABİP AKÇA                                      FLAŞ BELLEK 16GB

 

 

4.KATAGORİ (DİĞER)

İL               İLÇE                      AD SOYADI                                            ÖDÜL

BİNGÖL  MERKEZ             SİNAN ALPAYA                                   YARIM ALTIN

BİNGÖL  MERKEZ             BÜLENT TEKİNGÜNDÜZ                      KİTAP SETİ

BİNGÖL MERKEZ              YUNUS KAYAOKAY                               KİTAP SETİ

BİNGÖL  MERKEZ             ŞUHEDA DOĞAN                                  KİTAP SETİ

BİNGÖL  SOLHAN            DAVUT DOĞAN                                     KİTAP SETİ

Kategori: Bingöl
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-