Özel Çocuklar Üniversitede ağırlandı
.
Özel Çocuklar Üniversitede ağırlandı

 Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu "Özel Eğitime Gereksinim Duyan Öğrencileri, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili  Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu şu açıklamalarda bulundu.

 ''Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuzu El Sanatları Bölümü Halıcılık ve Kilimcilik Programı Atölyesini gezen ve halı dokuma tezgâhlarına oturarak halı da dokuyan özel eğitime gereksinim duyan öğrencilere Doç. Dr. Ömer Kılıç, Bolum Başkanı Öğr. Gör. Mevlüde Kan, Prog. Baş. Öğr. Gör. Sinem Baylas ve yüksekokulumuz öğrencileri de eşlik etti.

 Eğitimci Fatih Kılıç öncülüğünde 40 kişilik bir grup ile ziyarette bulunan özel öğrenciler, halı ve kilim dokumanlarının desenlerini inceleyerek, halıların nasıl yapıldığını izledi. Üniversitemiz tarafından ağırlanan özel öğrenciler, kendilerini misafir eden hocalarımız ve öğrencilerimizle uzun süre sohbet ederek güzel vakit geçirdiler. Buradaki ziyaretin ardından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuza geçen özel öğrenciler, kapalı spor salonumuzda buradaki öğrencilerimizle basketbol ve voleybol oynayarak eğlenceli dakikalar geçirdiler.''

Kategori: Eğitim
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-